Маринирани шампињони

Шампињони со премиум квалитет , одгледувани со најнова и врвна технологија

Диететска храна, богата со протеини, витамини и минерали.

 

Производот е достапен во следниве пакувања:

Пластична кофа: 3 000мл; 5 000 мл;
Тегла: 370мл; 720мл;

Категорија:
mk_MKМакедонски јазик