Свежи шампињони

Печурки со висок квалитет, одгледувани во современи објекти со користење на врвна технологија.

100% природни и без конзерванси.

Големина: 250 гр; 500гр; 3 кг; 5 кг

Категорија:
mk_MKМакедонски јазик